هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

مبدل فیبر نوری دی لینک DES-102F

D-LINK DES-102F 2-Port 100Base-FX Fiber Module

درگاه اتصال: 2 عدد 100Mbps, 100BASE-FX (SC-Type Connector) Multimode Fiber

دارای 2 پورت 100Mbps

استانداردها: IEEE 802.3u 100BASE-FX

سرعت انتقال داده‌ها: 100.0Mbps

سازگار با IEEE 802.3u 100BASE-FX

D-Link

تومان708,000

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه