هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

IP-COM unmaneged switch G3224-T

IP-COM unmaneged switch G3224-T

  • سوئیچ مدیریتی
  • 24 پورت  10/100/1000Mbps
  • 2 پورت Gigabit Combo
  • قابلیت نصب Rackmount
  • توان مصرفی 25W
  • سوئیچ لایه 2
IP-com

تومان1,050,000

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

پورت شبکه 10/100/1000 24
پورت SFP 2
پورت Console 1
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3、IEEE 802.3u、IEEE 802.3z、IEEE 802.3ab、IEEE 802.3x、IEEE 802.1D、IEEE 802.1W、IEEE 802.1Q、IEEE 802.1p、IEEE 802.1x、IEEE 802.3 NWay、SNMP
جدول MAC 8K
قابلیت 3C دارد
پهنای باند روتر 54Gbps
نوع کانکتور و کابل

CAT 5e

1000Base-SX: MMF(Multimode fiber), 1000Base-LX:SMF(Single-mode fiber)

ابعاد 440mm*284mm*44mm
وزن حدودا 2Kg
محدوده دمای کارکرد -10℃~45℃