D-link Media Convertor DMC-820sscdmc-820ssc

0رای کاربران

در انبار موجود نمی باشد

تومان2.300.000

موجود در انبار

ویژگی های محصول
  • پشتیبانی از کابل فیبر نوری Single-mode تا مسافت حداکثر 20 کیلومتر
  • 1 پورت 10/100/1000BASE-T RJ-45
  • 1 پورت 1000BASE-SX/LX SC SFP
  • Auto-MDI/MDIX
  • Full-duplex
  • قابلیت استفاده به عنوان دستگاه مستقل و یا نصب فشرده چند دستگاه روی یک شاسی
  • طول موج سیگنال فیبر: 1310 نانومتر
  • + موارد بیشتر - بستن
  • گارانتی 3سال الماس
امتیاز و دیدگاه کاربران
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش